10. Розклад засідань


 

Режим «Розклад засідань» потрібен для перегляду інформації про судові засідання (а саме: дата й час, коли має відбуватися засідання, суддя, № справи, сторони в справі, суть позову, адреса та форма судочинства).

rz1_zoom20

 

10.1 Пошук засідань

 

Використовуючи різноманітні фільтри, можна знайти справу, що вас цікавить.

 

Пошук виконується за такими параметрами:

10.1.1 Пошуковий запит

Користувач може здійснювати пошук, указавши будь-яку інформацію про справу в цьому текстовому полі. Тобто тут вам слід ввести довільне слово, яке потрібно знайти. Якщо ввести через пробіл кілька слів, то пошук їх відбуватиметься в одному засіданні. Щоб шукати або одне слово, або інше, потрібно додати плюсом ще одне поле.

10.1.2 Номер справи

У цьому полі вказуємо номер справи, яку ви хочете знайти. Щойно ви почали вводити номер, з'являється підказка: які номери справ є в базі та скільки за ними засідань. Можна додати кілька номерів справ. Якщо ви не знаєте точного номера справи або сумніваєтеся в закінченні, то можна вказати частину номера, а наприкінці додати зірочку (наприклад, 123*).

10.1.3 Прізвище судді

У списку, який випадає, під назвою «Прізвище судді» ви можете вибирати прізвище судді. Після пошуку буде сформовано список його справ. Також ви може додати ще одне прізвище, обравши його теж із списку, який випадає. До того ж, якщо спочатку обрати дату судового засідання, то в списку суддів буде відображено лише тих, у кого призначено справи на цей день.

10.1.4 Період проведення засідання

Можна вибрати період проведення засідань, указавши початкову та кінцеву дати. Якщо очистити обидві дати або одну з них, то пошук виконуватиметься без урахування дати.

10.1.5 Форма судочинства

В опції «Форма судочинства» ви можете обирати справи, які цікавлять саме вас (адміністративні, кримінальні, цивільні або справи про адміністративні правопорушення). А паралельно можна обирати суддю, дату судового засідання та інші параметри.

10.1.6 Найменування суду

В опції «Найменування суду» ви можете вибрати один або кілька судів, які вас цікавлять. Пошук видасть список справ, призначених у цих судах. Крім того, ви можете додати суддю, дату судового засідання, і тоді в списку суддів буде відображено лише тих, у кого призначено справи на цей день у цьому суді.

 

10.2 Робота з переліком засідань

Скориставшись у результатах пошуку синьою кнопкою інтерфейсу, можна роздрукувати перелік, додати в Обране, поставити на контроль надходження нових засідань за сформованим запитом.

 

Кожне засідання можна відкрити на окремій сторінці, поставити на контроль змін, знайти всі судові рішення за номером справи, щодо якої призначено це засідання.

10.3 Сторінка судового засідання

Працюючи із засіданням, можна обрати додаткове меню, натиснувши синю кнопку в правому нижньому куті.

Зокрема, доступні такі функції:

Друк;
Копіювання у Word;
Зміна розміру шрифту;
Контроль засідання.

 

Натиснувши на ім'я судді, відкриється перелік прийнятих ним судових рішень.

Натиснувши «Всі рішення по справі», ви побачите всі судові рішення за номером справи, щодо якої призначено це засідання.